Laden...

Lesrooster

Lesrooster

Recreatieve groepen

MaandagGrindlaan18.00-19.00Meisjes turnen
MaandagRusheuvel18.00-19.00Free Running (vanaf 12 jaar)
MaandagRusheuvel18.00-19.30Acrogym
MaandagRusheuvel19.00-20.00Heren turnen
MaandagGrindlaan19.00-20.00Meisjes turnen
    
DinsdagRusheuvel / trainingshal09.00-09.45Ouder-kind gym
DinsdagRusheuvel / trainingshal10.00-10.45Ouder-kind gym
DinsdagRusheuvel / trainingshal16.30-17.30Trampoline
DinsdagRusheuvel / trainingshal17.30-18.30Trampoline
DinsdagKrakenburg18.00-19.00Meisjes turnen
DinsdagRusheuvel / trainingshal18.30-19.30Trampoline
DinsdagKrakenburg19.00-20.00Meisjes turnen
    
WoensdagGrindlaan18.00-19.00Meisjes turnen
WoensdagGrindlaan19.00-20.00Meisjes turnen
WoensdagRusheuvel20.00-21.30Free Running (vanaf 12 jaar)
    
DonderdagRusheuvel16.00-17.00Kleutergym
DonderdagRusheuvel18.00-19.00Meisjes turnen
DonderdagStaringstraat18.30-19.30Meisjes turnen
DonderdagRusheuvel19.00-20.00Meisjes turnen
DonderdagRusheuvel20.00-21.00Tumblingspringen
DonderdagRusheuvel / trainingshal20.00-21.00Trampoline voor volwassenen
    
VrijdagRusheuvel / trainingshal09.00-09.45Ouder-kind gym
VrijdagRusheuvel / trainingshal10.00-10.45Ouder-kind gym
VrijdagRusheuvel / trainingshal17.00-18.00Trampoline
VrijdagRusheuvel / trainingshal18.00-19.00Trampoline
VrijdagStaringstraat18.00-19.00Meisjes turnen
VrijdagGrindlaan18.00-19.00Jongens turnen
VrijdagRusheuvel / trainingshal19.00-20.00Trampoline
VrijdagGrindlaan19.00-20.00Jongens turnen
VrijdagRusheuvel / trainingshal19.30-21.00Trampoline selectie

Selectie groepen

MaandagRusheuvel / trainingshal16.30-20.30Trampoline selectie
MaandagRusheuvel / trainingshal17.30-20.30Acrogym selectie
MaandagRusheuvel / trainingshal17.45-20.00Jongens/Heren turnen selectie
    
DinsdagRusheuvel / trainingshal17.00-20.00Meisjes/Dames turnen selectie div 4
DinsdagRusheuvel / trainingshal18.00-20.00Jongens/Heren turnen (voor)selectie
    
WoensdagRusheuvel / trainingshal17.00-20.00Trampoline selectie
WoensdagRusheuvel / trainingshal17.00-20.00Acrogym selectie
WoensdagKrakenburg18.00-19.30Meisjes turnen voorselectie
    
DonderdagRusheuvel / trainingshal16.30-20.00Trampoline selectie
DonderdagGrindlaan17.00-20.00Meisjes/Dames turnen selectie
DonderdagRusheuvel / trainingshal18.00-21.00Jongens/Heren turnen selectie
    
VrijdagRusheuvel17.00-20.00Meisjes/Dames turnen selectie div 4
VrijdagRusheuvel / trainingshal18.00-20.30Acrogym selectie
VrijdagRusheuvel / trainingshal19.30-21.00Trampoline selectie
VrijdagRusheuvel / trainingshal20.30-22.00Jongens/Heren turnen selectie
    
ZaterdagRusheuvel / trainingshal09.00-12.30Acrogym selectie
ZaterdagRusheuvel / trainingshal09.30-11.00Jongens/Heren turnen selectie
ZaterdagGrindlaan10.00-12.00Meisjes/Dames turnen selectie
ZaterdagRusheuvel / trainingshal10.00-12.00Trampoline Selectie
Delen via
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone