Laden...

Lesrooster

Lesrooster

Recreatieve groepen

MaandagGrindlaan18.00-19.00Meisjes turnen
MaandagRusheuvel18.00-19.00Free Running
(vanaf 12 jaar)
MaandagRusheuvel18.00-19.30Acrogym
MaandagRusheuvel19.00-20.00Heren turnen
MaandagGrindlaan19.00-20.00Meisjes turnen
    
DinsdagRusheuvel / trainingshal09.30-10.15Ouder-kind gym
DinsdagRusheuvel / trainingshal16.30-17.30Trampoline
DinsdagRusheuvel / trainingshal17.30-18.30Trampoline
DinsdagKrakenburg18.00-19.00Meisjes turnen
DinsdagRusheuvel / trainingshal18.30-19.30Trampoline
DinsdagKrakenburg19.00-20.00Meisjes turnen
    
Woensdag(Grindlaan) tijdelijk Rusheuvel / Zaal 418.00-19.00Meisjes turnen
Woensdag(Grindlaan) tijdelijk Rusheuvel / Zaal 419.00-20.00Meisjes turnen
WoensdagRusheuvel20.00-21.30Free Running o
(vanaf 12 jaar)
    
DonderdagRusheuvel16.00-17.00Kleutergym
DonderdagRusheuvel18.00-19.00Meisjes turnen
DonderdagRusheuvel19.00-20.00Meisjes turnen
DonderdagRusheuvel / trainingshal20.00-21.00Trampoline voor volwassenen
    
VrijdagRusheuvel / trainingshal09.30-10.15Ouder-kind gym
VrijdagRusheuvel / trainingshal17.00-18.00Trampoline
VrijdagRusheuvel / trainingshal18.00-19.00Trampoline
Vrijdag(Grindlaan) tijdelijk Rusheuvel / Zaal 418.00-19.00Jongens turnen
VrijdagRusheuvel / trainingshal19.00-20.00Trampoline
Vrijdag(Grindlaan) tijdelijk Rusheuvel / Zaal 419.00-20.00Jongens turnen
VrijdagRusheuvel / trainingshal19.30-21.00Trampoline selectie
    
ZaterdagRusheuvel / trainingshal10.00-11.00Trampoline
ZaterdagRusheuvel / trainingshal11.00-10.00Trampoline

Selectie groepen

MaandagRusheuvel / trainingshal16.30-20.00Trampoline selectie
MaandagRusheuvel / trainingshal17.00-18.00Acrogym voorselectie
MaandagRusheuvel / trainingshal17.30-20.30Acrogym selectie
MaandagRusheuvel18.00-20.00Jongens turnen selectie
    
DinsdagRusheuvel17.00-20.00Meisjes turnen selectie
middenbouw - bovenbouw
DinsdagRusheuvel / trainingshal18.00-19.30Jongens turnen (voor)selectie
    
WoensdagRusheuvel / trainingshal16.30-18.30Meisjes turnen selectie
onderbouw - middenbouw
WoensdagRusheuvel / trainingshal17.00-20.00Trampoline selectie
WoensdagRusheuvel / trainingshal17.00-20.00Acrogym selectie
WoensdagKrakenburg18.00-19.30Meisjes turnen voorselectie
    
DonderdagRusheuvel / trainingshal17.00-20.00Trampoline selectie
Donderdag(Grindlaan) tijdelijk Rusheuvel / Zaal 318.30-20.30Meisjes turnen selectie
bovenbouw
DonderdagRusheuvel / trainingshal18.00-20.00Jongens turnen selectie
    
VrijdagRusheuvel17.00-20.00Meisjes turnen selectie
onderbouw - middenbouw - bovenbouw
VrijdagRusheuvel / trainingshal17.30-20.00Acrogym selectie
VrijdagRusheuvel / trainingshal19.30-21.00Trampoline selectie
VrijdagRusheuvel / trainingshal20.30-22.00Jongens turnen selectie
    
ZaterdagRusheuvel / trainingshal08.30-09.30Acrogym voorselectie
ZaterdagRusheuvel / trainingshal09.30-12.00Acrogym selectie